Jsou umělé květiny vhodné na svatbu?

Když mi kamarádka v minulosti řekla, že bude mít na svatbě většinu květin umělých, tak jsem se z toho poněkud zhrozila. Nic moc jsem jí na to neříkala, protože je to jen její názor, ale ten nápad se mi vůbec nelíbil. Pak jsem na svatbu dorazila a musím říct, že jsem byla hodně překvapená- kdyby mi kamarádka nepověděla, že budou květiny umělé, tak bych si toho pravděpodobně vůbec nevšimla.

Fialovo bílá kombinace je v případě umělých květin velmi hezká

Kamarádka si usmyslela svatbu v bílo fialové kombinaci, což je z hlediska dostupných květin poměrně problém. Ten ale vyřešila právě krásnými umělými květinami jako živými, kdy použila hodně levandule a nějakých větších fialových květin, takže výzdoba zkombinovaná s fialovými stužkami vypadala opravdu nádherně.

Několik dnů na to jsem si s kamarádkou povídala a překvapila mě ještě další věc. Ona mi totiž řekla, že už má výzdobu prodanou někomu dalšímu, takže jí ve výsledku květinová výzdoba umělými květinami vyšla na asi čtvrtinu ceny, kterou by dala za klasické živé květiny.

Jak to tedy bylo s reakcemi lidí na květinovou výzdobu na svatbě?

Nikdo na svatbě nepůsobil nikterak rozrušený z toho, že byly použití umělé květiny (většina lidí to navíc ani nepostřehla, protože několik květin, které byly nejvíce na očích a v blízkosti lidí byly živé). Umělou květinou výzdobu můžu proto jen doporučit a já sama o ní budu při plánování svatby uvažovat.

Novinky